KBS wordt sponsor van PSV

2 december 2019
Wist u trouwens dat uw inboedelverzekering blij is indien u aandacht geeft aan uw woning inzake inbraakpreventie; zij geven u korting op uw inboedelverzekering. Maar dan moet uw woning wel voldoen aan de eisen van het Politie keurmerk.

Ook dit jaar hebben wij weer een deel van onze sponsor budgetten vrijgemaakt voor onze PSV voetbalvereniging. We doen dat heel bewust omdat vaak juist gedurende de thuiswedstrijden ingebroken wordt in onze gemeentes. U houd van voetbal, wij houden van ons PSV voetbal maar de inbreker ziet alleen maar scoringskansen bij de achtergelaten woningen. Wij maken de supporters van PSV erop attent en bieden daarom voor iedere PSV supporter het Politie keurmerk gratis aan. Uit misdaad cijfers komt naar voren dat indien een woning het politie keurmerk heeft de kans op een geslaagde inbraak is gereduceerd met 98%.
KBS slotenmaker in Eindhoven en de verre omgeving heeft naast het gratis ter beschikking stellen van het keurmerk een speciale PSV actie voor 2020. Elke PSV supporter die een aanvraag doet met het codewoord: GOAL krijgt 21% korting op de meest taaie en sterkste cilinders die er op dit moment, exclusief via onze slotenmaker, te leveren zijn.

Wist u trouwens dat uw inboedelverzekering blij is indien u aandacht geeft aan uw woning inzake inbraakpreventie; zij geven u korting op uw inboedelverzekering. Maar dan moet uw woning wel voldoen aan de eisen van het Politie keurmerk. Wilt u zo’n woning scan vrijblijvend krijgen neem dan contact met ons op. Wij geven u advies hoe u een en ander het best kan aanpakken.

Direct een slotenmaker nodig?

Eerlijke prijzen
Altijd één vast aanspreekpunt
Gratis woon veilig scan
Beoordeeld met een 9,4

Vraag een vrijblijvende offerte aan

Offerte aanvraag